


Терморегулятор Inkbird ITC-308 електронний, 220 В, діапазон -50...+99 °C
Електронний терморегулятор Inkbird ITC-308 призначений для автоматичного контролю температури в системах нагрівання й охолодження. Під'єднується безпосередньо в мережу 220 В і має дві розетки: одна керує нагрівачем, інша — охолоджувальним обладнанням. Прилад обладнаний датчиком температури на кабелі завдовжки 2 м і цифровим дисплеєм для зображення поточного та заданого значення.
Особливості:
Технічні характеристики:
Застосування: акваріумістика, тераріуми, пивоваріння, глід, теплиці, холодильники, системи обігрівання й охолодження.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Минимальная температура регулирования | -50 град. |
| Максимальная температура регулирования | 120 град. |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Максимальная сила тока | 20 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Голосовое управление | Нет |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 79 мм |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 43 мм |