



Ванна ультразвукова Jeken PS-100A – професійна ультразвукова ванна з збільшеним резервуаром для очищення.
Ця ультразвукова ванна може використовуватися для очищення предметів та деталей із складною структурою поверхні, а також речей, до яких необхідно ставитись з особливою обережністю: ювелірних виробів, монет, посуду, інструментів для ремонту, запасних частин двигуна, медичних інструментів, лабораторного обладнання, зброї та її деталей, вінілових платівок, антикваріату, іграшок тощо.
Ультразвукова ванна (мийка) – це ємність для спеціальної рідини, в якій створюються коливання із частотою ультразвукового діапазону (частоти від 18 до 120 КГц). Складається ультразвукова мийка з генератора та випромінювача коливань. Генератор формує електричні коливання із частотою ультразвукового діапазону та глибокою (до 90%) амплітудною модуляцією (50 – 100 Гц. і більше, для ванн великих обсягів). Випромінювач мийки ультразвукової перетворює електричні коливання на механічні (ультразвук), які передаються через стінку ванни в активне рідинне середовище. Бажаною є наявність у ванни ультразвукового нагрівального елемента, що розігріває робочу рідину до певної температури (близько 70 град. С.). Встановлений таймер ультразвукового миття дозволить майстру займатися іншими питаннями під час роботи ванни.
| Частота ультразвуку | 40 000 Гц |
| Матеріал резервуара | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Об'єм резервуара | 30 л |
| Живлення | AC 100 ~ 120 В, 50 / 60 Гц AC 220 ~ 240 В, 50 / 60 Гц |
| Потужність ультразвуку | 600 Вт |
| Потужність нагрівача | 500 Вт, цифровий |
| Таймер | 1-30 хвилин, цифровий |
| Розміри резервуара, д × ш × в | 490 × 300 × 200 мм |
| Розміри ванни | 530 × 330 × 360 мм |
| Вага | 17 кг |
Китайський виробник Jeken зарекомендував себе на світовому ринку, як виробник якісних та надійних ультразвукових ванн. Продукція відрізняється чудовою ергономікою. Придбати ультразвукову мийку від виробника Jeken Ви можете в нашій компанії "Медіола", а менеджери із задоволенням підберуть ультразвукову ванну за Вашими вимогами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |