


Високоточні цифрові ваги TN-100 (100г / ±0,001 г) з калібрувальної гірей, захисна кришка
Професійні високоточні електронні ваги TN-100 оснащені високоточним сенсором, який дозволяє визначати вагу з точністю до 0,001 р. Також модель TN-100 має функцію калібрування, тарування. Функція енергозбереження автоматично відключає ваги після 60 сек. невикористання.
Технічні особливості
Технічні характеристики
| Модель | TN-100 |
| Максимальна вага | 100 г |
| Точність | ±0,001 г |
| Розміри платформи | 100х100 мм |
| Харчування | від 2-х батарейок AAA |
| Дисплей | LCD дисплей 5 1/2 |
| Функції | рахункова функція, функція тари, функція фіксації показань. |
| Калібрування | по гирі М1 50 г |
| Автовідключення | через 60 секунд |
| Выбор единиц измерения | грамм (g), унция (oz), тройская унция (ozt), пеннивейт (dwt), карат (ct), гран (gn) |
| Материал корпуса | пластик |
| Рабоча температура | 10 - 30 С |
| Цвет | черный |
| Диаметр платформы | 50 мм |
| Габаритные размеры | 115х65х32 мм |
| Вес | 140 г |
Комплектация:
Гарантійний термін - 6 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |