

Ваги з таймером MS-K07 - необхідний аксесуар бариста, бармена, гурмана для приготування смачної кави альтернативними методами.
Професійні ваги електронні MS-K07 з таймером суперудобные і чудово впишуться в будь-який дизайн.
Технічні особливості
Технічні характеристики
| Модель | MS-K07 (5кг/0,1) |
| Максимальна вага | 5000 м (3кг) |
| Точність | ±0,1 г |
| Розміри платформи | 128х128 мм |
| Харчування | від 2-х батарейок AAA |
| Дисплей | ЖК-дисплей з підсвічуванням |
| Автовідключення | 60, 120, 180 сек. / деактивація |
| Вибір одиниць вимірювання | g (грам); g/ml (грам/милилитр); ml (милилитр); oz (унція); lb (фунт) |
| Функції | автоматичне вимкнення, автоматичне блокування ваги, індикація низького заряду батареї, захист від надмірної ваги, функція тари, функція таймера |
| Матеріал корпусу | новий АБС екологічний пластик + силіконовий килимок |
| Колір | чорний |
| Розміри платформи | 128х128 мм |
| Габаритні розміри (ГхШхВ) | 195х130х28 мм |
| Вага | 296 г |
Комплектація:
Гарантійний термін - 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Общие | |
| Питание | Батарейки одноразовые |